Фикове БЪЛГАРИЯ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фикове БЪЛГАРИЯ


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Sasusaku fanfic - You will be mine

Go down 
АвторСъобщение
hell_moon

hell_moon


Posts : 8
Points : 35
Join date : 09.01.2011
Age : 28

Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Sasusaku fanfic - You will be mine   Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyНед Яну 16, 2011 10:00 pm

Sasusaku fanfic - You will be mine глава 1

-Сакура след 20 дни имаш рожден ден, какво искаш? – Попита
ме Ино. `Саске да бъде мойпомислих си, но след това казах

-Каквото и да е, щом е от теб значи ще ми хареса –Дабе да до, преди седмица Ино бе най-добрата ми приятелка. Но ми изтресе едно `Абе знаеш ли, май и аз го харесвам o.O Виж го колко е съвършен, а и ти постоянно ми говориш за него...как може да не го харесам` От тогава спрях да и споделям за него. ТЪПА КУЧКА, нека си го харесва, но поне да не ми казва. Та нека продължа, към казаното добави и `Искаш ли да видим, коя ще тръгне 1ва с него o.O` а аз и викам `Пфф нее не ми ли стигат тия курветини около него се и ти..` Та както и да е... факта си е факт а именно е че Учиха не ме поглежда ИЗОБЩО....за разлика от брат му ;]

-Ей Сакура виж това е Саске ауууу … виж го виж как....-как пуши....Забелязвам, че последните ми гаджета са пушачи ..и попиват малко...и са изключвани от ПОНЕ едно училище ;D абе с една дума.. лоши момчета, но кой харесва добрите а? ;]
Саске е толкова секси ;x в главата ми щъкат перверзни мисли. Само да я свали тази тениска ....хайде свали я....хайде...АРЕ БЕ КОЧ ;@
ХОП ^^
Я верно я махна o.O и гледа насам. Мен ли зяпа така, а кво се смее бе тоя а..

-----

ПХАХАХАХА ;D ауу едно куче изнасилваше Ино (rofl) ауу това беше много добро ;D леле каква излагация. МАйко мила, не и завиждам ;D но много се радвам.

-Помогни ми Сакура, какво гледаш? Разкарай го! -А не Ино ;d сама го махни...не искам да стане тройка, ако и аз се присаединя (rofl) :D

-Оу, значи не си падаш по групови ДЕЙНОСТИ А? –обърнах се да видя кой се изрази така ТАКТИЧНО. Мамка му.. фъкк това е Саске. Той се приближи към Ино [ и кучето нейния изнасилвач xD] след което.....изрита помярчето отзад ;[ ЖИВОДЕРНК !
Подадох тъка на ино след, което му отговорих:

-Да кажем, че когато правя нещо искам да е с 1 човек МАКСИМУМ иначе...не мога да покажа колко съм добра;] –в леглото Искаше ми се да допълня, но си замълчах. Той се усмихна и влезна в отсрешното каде заедно с Дейдара и Неджи. Хубав задник вади Учиха ;3

-Ама Сакуро, как така Саске ти говори...нали уж не те поглежда?
`АМА САКУРО`....признайте, че Ино е по проста от мен ;D !

-Ем.. сигурно не е издържал да не се включи в дискусията ни односно…това което правеше с кучето. –Тя ме погледна с дзверския си поглед и стисна устни.

- Хахаха.. мен дори и кучетата ме харесват…за разлиа от теб.
>.< Оуу .. това заболя…иначе преди време…преид много време, някаде около 6 месеца [от както го харесва] по цели нощи съм си чатила С НЕГО, но до там. В училище се правеше, че не ме познава, обаче по скайпа, беше много по различно. Затова и се влюбих в него, пред останалите беше груб, сякаш неиспитва чуства, но когато опознах и другата му страна просто го обикнах. И ето мина половин година, а така и така не разбрах защо се държи така…сякъш съм невидима. Може би, защото съм примерно момиче, а той е….той е моята пълна противоположност.Но това вече е минало и неискам да се сещам повече! Обаче няма да се откажа толкова лесно ;dd муахахаха, ще го накарам да съжелява, че ме е испуснал..
време е за промяна ;] от утре ставам Сакура нимер 1 ;d или поне на външен вид де…все още не съм го правила, но само засега ;]




Последната промяна е направена от hell_moon на Нед Яну 16, 2011 11:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
hell_moon

hell_moon


Posts : 8
Points : 35
Join date : 09.01.2011
Age : 28

Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sasusaku fanfic - You will be mine   Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyНед Яну 16, 2011 10:04 pm

Sasusaku fanfic - You will be mine Napish11
Върнете се в началото Go down
 
Sasusaku fanfic - You will be mine
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine
» My SasuSaku Fic ~ Hidden in the shadows~
» ~ Sasusaku ~ Lose yourselef
» [коментари]My SasuSaku Fik ~ Hidden in the shadows ~

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фикове БЪЛГАРИЯ :: ФенФикшън :: ФенФикшън-
Идете на: