Фикове БЪЛГАРИЯ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фикове БЪЛГАРИЯ


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine

Go down 
+3
fustyk1
Bloody_Rose
hell_moon
7 posters
АвторСъобщение
hell_moon

hell_moon


Posts : 8
Points : 35
Join date : 09.01.2011
Age : 28

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyНед Яну 16, 2011 9:59 pm

Тук се пишат коментарите по фика!? ( :
Върнете се в началото Go down
Bloody_Rose

Bloody_Rose


Posts : 19
Points : 164
Join date : 10.01.2011
Age : 29
Location : Black Dagger Brotherhood's residence *Russia*

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyПон Яну 17, 2011 2:56 pm

Какво, по дяволите...?!
Това да е фик?! Не, жестоко се лъжеш. Това е някакво подобие на фик.
1) Прекалено е кратко за фик.
2) Няма никакви описания, а само пряка реч и мисли.
3) Знаци от сорта на :@ :D (rofl) и т.н. са забранени!
Иначе замисъла е хубав, но написано по този начин просто не може и не само аз ще ти го кажа това. Няма да е зле да понапишеш някое описание и да премахнеш скайп емотиконите и останалите неща. По този начин вече ще заприлича на истински фик! /Наистина очаквах нещо повече, когато видях заглавието.../
Върнете се в началото Go down
fustyk1
Администратор
Администратор
fustyk1


Posts : 74
Points : 45663
Join date : 25.12.2010
Age : 25

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyПон Яну 17, 2011 4:45 pm

Съгласна съм, че нетрябва да име емотикони от сорта:
'' :@ :D :) >.< = . = '' 51 ,но в действителност е много хубав като идея ;п ..
Може да не е усобенно обемисто, но е доста интересен и има много хубави идеи!

Не си мислете, че е като останалите фикове, защото не е!! ; ))


..:END:.. xD
Върнете се в началото Go down
http://ficsbg.nstars.org
hell_moon

hell_moon


Posts : 8
Points : 35
Join date : 09.01.2011
Age : 28

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyПон Яну 17, 2011 5:10 pm

Критиката е градивна, затова я приемам.

Знам за знаците, но аз не пускам фика САМО ТУК, а го правя на клип и така изглежда по-забавно [съчетано с някоя весела песничка ^^ awww ]
За тази глава не съм се старала много, признавам то си личи, но съм написала над 15 затова се въздържай от подобни изречeния `Това да е фик?! Не, жестоко се лъжеш. Това е някакво подобие на фик. ` Може да се нуждае от редакция, но аз знам на какво съм способна.

Ще редактирам фика в най-скоро време =^,^=
Върнете се в началото Go down
世界が消えて

世界が消えて


Posts : 26
Points : 269
Join date : 12.01.2011
Age : 27
Location : I found my own plase... the name is 'You'

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyПон Яну 17, 2011 7:03 pm

Тц... не ми пука дали сте модове, или админи, или Папата!! Не ми дреме и ако ме накажете заради този ми коментар!! Изразявам мнение!!


Първо: Блъди роуз... ти очакваше нещо от СасуСаку фик??
Второ: Че ми е беден речника, беден си е, ама какво значи тази дума - "ЖИВОДЕРНК !"????

Сега ставам сериозна!
Ти наясно ли си, че си има правила, по които се пише?? Като знаеш какви са ти възможностите - покажи ги! Пускаш го на клипове във вбокс?? Ами, съжалявам, съвършена, ако те разочаровам, но 99% от тези, които четат фикове от там, са нарутарди и понятие си нямат какво значи "граматика", камоли "българси език". Тези знаци, за които вече всички споменаха, ги разкарай от там, защото така не става по-забавно, а по-просташко! Правиш правописни грешки, които първокласник не би направил и, по дяволите, чувала ли си нещо за ПУНКТУАЦИЯ???! Не се разбира къде ти почва и къде свършва изречението!!
И къде му видяхте добрата идея, бе хора?? Поредната СасуСаку боза, в която всички ще се влюбят и никой няма да разбере, че е прочел същото нещо, което е прочел в 100 предишни фика. Не знам, аз вече забравих какво щях да ти казвам!!! То е толкова "добре" написано това, че изгубих дар слово! Редактор няма да ти помогне да оправиш това! "Не съм се старала за тази глава" изобщо не е оправдание, защото аз не се старая за нищо, което пиша, ама пак докарвам нормални описания!
Не ме разбирай погрешно, нямам нищо против теб или фика ти. Не искам да те обидя, а да ти помогна, макар че се изразих по най-грубия начин. Сега бягай при клипчетата във вбокс и се радвай на нуудските "СуууУУупЕееЕЕеер ЕеееЕееееЕЕе!!!!"
Върнете се в началото Go down
http://baka.darkbb.com/
hell_moon

hell_moon


Posts : 8
Points : 35
Join date : 09.01.2011
Age : 28

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyВто Яну 18, 2011 5:18 pm

;D (rofl)) Ми ще си бягам там, обаче и от тука не мърдам ;]
Чакай малко бе кукло, пуснала съм една глава ИМА ВРЕМЕ ДА ПОКАЖА КОЛКО МОГА. Как се вживяваш братче ;д пхххх

O.O Eми като не ти харесват фиkовете там, защо ги четеш? о.О

А напротив, даже си много мила ;Д все пак ти написа че съм ``Ами, съжалявам, съвършена,`` (rofl) xD


И не ми трий коментарите, че може и твоите да изчезнат така !
Върнете се в началото Go down
daniloved1
Модератор
Модератор
daniloved1


Posts : 83
Points : 756
Join date : 02.01.2011
Age : 31

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyСря Яну 19, 2011 9:51 pm

Хайде моля да не почват дразги! Всеки си има мнение и то трябва да се уважава!

По темата:
Ще се наложи да се съглася с
[b]世界が消えて Това минава за страхотно в vbox , но тук е друго. Постарай се... не не не .... мислех да кажа "постарай се да оправиш описанията" , но ще е Направи описания... Има ужасно много сайтове с прекрасни съвети за писане на фик-ове.... Иии не знам защо, може да е грешно, но имам чувството, че темата СасуСаку е много тежко залегнала в теб.... няма лошо... но винаги Саске- лош.... Сакура- добра и мила, но за миг се превръща в символ на еротиката..... Както се казва разтягай локуми... звучи тъпо, но е много по приятно да четеш нещо, което е добре структорирано и може да се добие добра представа за заобикалящата геройте ти среда.



Аз спирам до тук... не че нещо против теб имам но това е истината и аз рядко я спестявам на хората...

[/b]
Върнете се в началото Go down
hell_moon

hell_moon


Posts : 8
Points : 35
Join date : 09.01.2011
Age : 28

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyЧет Яну 20, 2011 1:26 am

О Дании ;д нещо май смени мнението а? [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine 948507 Защото аз зпомня колко похвали си ми писала ;] [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine 757710
И аз не знам защо ви отговарям, след като не ми пука ;Д [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine 38763
Иначе си права, че за там минава, защото си има и песничка и весело настероение ;3 но за туk тр редакция.
Върнете се в началото Go down
daniloved1
Модератор
Модератор
daniloved1


Posts : 83
Points : 756
Join date : 02.01.2011
Age : 31

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyЧет Яну 20, 2011 8:39 pm

Писах ти похвали когато самата аз не знаех как се пише в действителност... ако не си забелязяля скоро не съм те хвалила.... нищо лично....
Върнете се в началото Go down
hell_moon

hell_moon


Posts : 8
Points : 35
Join date : 09.01.2011
Age : 28

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyЧет Яну 20, 2011 8:56 pm

Ако не си забелязала, скоро не сме си писали..... нищо лично.
Ама си била много лицемерна да знаеш. [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine 727673

btw не си прави труда да ми отговаряш само ;]
Върнете се в началото Go down
daniloved1
Модератор
Модератор
daniloved1


Posts : 83
Points : 756
Join date : 02.01.2011
Age : 31

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyНед Яну 23, 2011 6:40 pm

Е съжалявам, но нвяма да ти направя удоволствието да не ти отговоря...... ни май не разбираш..... има огромна разлика между това, което мисля за един човек и оценката, която давам на работата му.... наричай ме както искаш аз съм на мантрата"чуждото мнение след моето погребение" така че казвай каквото искаш.... не ме засяга.... ако не искаш да получаваш критики, от мен или някой друг, поучи се от мненията, който са ти дадени и ни накарай да съжаляваме, че сме те критикували...
Върнете се в началото Go down
fustyk1
Администратор
Администратор
fustyk1


Posts : 74
Points : 45663
Join date : 25.12.2010
Age : 25

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyНед Яну 23, 2011 9:11 pm

Повече спам нежелая от: ;; 世界が消えて ;; daniloved1


-- hell_moon (Раши) Не е нужно да им' отговаряш на ком. просто да не ти пуска секи със мнението си и това се отнася за всеки 1 от вас! Вие сте модератори ако нещо пишете си ЛС. или по скайпа се карайте! ТРЯБВА ДА ТРИЕТЕ СПАМ, А НЕ ДА СЪЗДАВАТЕ!

Емм ,, това е от мен ...! алл спам от тая тема и от другите да се махнат! spam


Последната промяна е направена от fustyk1 на Пон Яну 24, 2011 4:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ficsbg.nstars.org
Death_Angel
Администратор
Администратор
Death_Angel


Posts : 52
Points : 45452
Join date : 26.12.2010
Age : 37

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyНед Яну 23, 2011 10:35 pm

Хей, стига сте се карали [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine 901449 само създавате спам [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine 937185 раши, знаеш ми мнението и наистина имаш грешки, и трябва описания. Подкрепям всяко едно мнение за критика, защото се научих да виждам и най- малката такава, казах ти по скайп, че ако искаш ще ти помогна с описания и тем подобни, но не е нужно това да се превръща в скандал на форума. Аз помагах на daniloved за грешките(не се сърди любов, че го споменавам) и тя започна да пише много по- добре, даже удивително. Раши знаеш, че ако малко сложиш описания, ще стане по- добре. Идеята не я знам и може наистина да е добра и хубава, но нали знаеш, манджа без подправка, не е манджа [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine 651987 Подправката е описанията [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine 948507 Затова спрете да се карате помежду си, моля ви..... [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine 937185
Написах коментара с риск някой да се разсърди....
Върнете се в началото Go down
hell_moon

hell_moon


Posts : 8
Points : 35
Join date : 09.01.2011
Age : 28

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyПон Яну 24, 2011 10:43 pm

-Дани толкова си ми паднала в очите че простоо........
--Много злоба строи от тебе, нямам думи
---Изобщо не ме боли твойто мизерно мнение.

Единственият човек от който приемам критика е Галя, защото само тя се изказа односно фиkа ми като нормален човек. И ще го редактирам, даже съм започнала, но съм болна и почти не сядам.
Върнете се в началото Go down
ani9773

ani9773


Posts : 1
Points : 1
Join date : 24.01.2011

[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine EmptyПон Яну 24, 2011 11:29 pm

Браво, Раши, страхотен е! Всеки фик ти се получава много добре. С нетърпение очаквам 2-а глава!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine   [коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine Empty

Върнете се в началото Go down
 
[коментари] Sasusaku fanfic - You will be mine
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [коментари] No Way For This Love
» [коментари]My SasuSaku Fik ~ Hidden in the shadows ~
» [коментари] Земята на мъртвите
» [коментари] *Quin* Куин
» (коментари) Нощ на греха

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фикове БЪЛГАРИЯ :: ФенФикшън :: ФенФикшън :: Коментари :: Коментари на Фиковете-
Идете на: