Фикове БЪЛГАРИЯ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фикове БЪЛГАРИЯ


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Животът на едно момче

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ReGed

ReGed


Posts : 1
Points : 15
Join date : 05.02.2011

Животът на едно момче Empty
ПисанеЗаглавие: Животът на едно момче   Животът на едно момче EmptyСъб Фев 05, 2011 11:15 pm

Глава I: Сбъдналата се мечта
Отново беше онзи ден в годината, в който всички, които все още ходеха на училище искаха да умрат-15 септември! Така беше най-вече за моя милост... Училището беше наистина пълен ужас за мен. На първо място беше това, че уроците които изучавахме ме мъчеха със своята трудност, а родителите ми очакваха само добри оценки, заради това, че те са били добри в училище. На второ място бе това, че повечето от учителите ни бяха като ужасни цербери, дошли от ада и искащи да ни убият с всичките тези усложнения в уроците и допълнителната и доста излишна информация по тях. На трето място беше фактът, че харесвах едно момиче а дори не знаех дали тя ме харесва... а не можех и да кажа на някого за това, защото всеки би ме прецакал и би и казал... трябваше и да не показвам с нищо че я харесвам! А това беше толкова мъчително! Всеки ден дебелата стена, зад която бях изолирал любовта си изтъняваше по малко, а аз все се мъче да я поправям, но не успявах. Беше само въпрос на време да не издържа и да и кажа за това, което изпитвах към нея.
Така след около месец ходене на ,,мъчилище" дойде рожденният ми ден.Ставах на 16. Тази година освен обичайните гости поканих и момичето което харесвах. Отидох на заведението, където щяхме да празнуваме и зачаках гостите. Първа дойде тя-синеочката, по която въздишах още от първи клас. Сърцето ми се разтуптя така силно, че целия потрепвах. Облях се в студена пот и пребледнях. Тя изглежда забеляза това и каза:
- Хей рожденнико какво става? Защо си така пребледнял? Да не си болен?-гласът и бе така мек и приятен, че се вцепених и сякаш изгубих ума и дума. После се осъзнах и отговорих:
- Ъъъ, не.- но всъщност ми се искаше да и кажа ,,Да болен съм! Болен от любов по теб!", но изглежда нямах достатъчно смелост. Тогава тя ме погледна право в очите и се опита с красивите си очи да разгадае мислите ми...
- Хей, май идват и другите- казах аз с надежда, че ще се измъкна от тази неловка ситуация.- Ооо, не това са някакви други гости на ресторанта.
След като вече всички бяха дошли и купонът беше в своя разгар се случи нещо което промени живота ми- признах своята любов. Ето как стана и това: Вече бяха минали няколко часа от купона и аз бях попрекалил с алкохола. Тогава отидох до Даниела (така се казваше моята любов) и я измъкнах от дансинга където тя бе звездата на вечерта и я заведох до най тихото място на ресторанта и и казах:
- Дани, ще ти кажа нещо, което ще промени живота ми... аз... ъъъ... аз те обичам!
Тя ме погледна право в очите и сега осъзнах какво съм направил под влиянието на алкохола.
- Аз също... те обичам!- звънна гласът й. - Лудо съм влюбена в теб!
След това страстно се целунахме... Очаквайте следващата част ;)

 
Върнете се в началото Go down
Death_Angel
Администратор
Администратор
Death_Angel


Posts : 52
Points : 45452
Join date : 26.12.2010
Age : 37

Животът на едно момче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Животът на едно момче   Животът на едно момче EmptyНед Фев 06, 2011 8:20 pm

Върнете се в началото Go down
 
Животът на едно момче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [комeнтари] Животът на едно момче

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фикове БЪЛГАРИЯ :: ФенФикшън :: ФенФикшън-
Идете на: