Фикове БЪЛГАРИЯ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фикове БЪЛГАРИЯ


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ItaSasu yaoi

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Death_Angel
Администратор
Администратор
Death_Angel


Posts : 52
Points : 45452
Join date : 26.12.2010
Age : 37

ItaSasu yaoi Empty
ПисанеЗаглавие: ItaSasu yaoi   ItaSasu yaoi EmptyНед Яну 09, 2011 9:22 pm

А всъщност в този момент в стаята на Учиха Итачи се вихреше любовна буря и се пръскаха страсти от всяко кътче на стаята. Саске седеше на дивана, а брат му беше седнал отсреща на другият диван. Както винаги двамата братя си говореха за жени и секс...
- Та, брат ми какво ще кажеш за Яманака?- запита Итачи брат си, а Саске се подсмихна подигравателно и отговори.
- Ино ли бе, брат ми?... Тя е такова дърво, че незнам как съм се ч*кал с нея.... Знае само да седи и да не мърда, пък аз трябва да правя всичко.- Итачи се изхили.
- Наистина ли е толкова зле...? А как е с устата?- Чернокосия Учиха още повече се засмя.
- Както е и с тялото...- този път и двамата започнаха да се смеят. След малко Саске зададе въпроса си към Итачи.
- А ти Итачи с колко от момичетата си се еб*л досега?- дългокоското си вдигна ръката и започна да брои нещо на нея. Това продължи няколко минути и когато той си смъкна ръката до тялото си, каза.
- Много са Саске... Вече не мога да им проследя бройката.- отново се засмяха. Смехът им ехтеше в стаята и все едно свиреше арфа- мелодията й лека и отпускаща... Хотелската стая бе доста удобна, като се имаше впредвид, че беше най- скъпата в целия хотел. Братята Учиха бяха най- богатите в града и точно затова всички момичета им се лепяха с надеждата, че ще ги завладеят с чарът си. Но и бяха чували, че двамата били страхотни в леглото и правели такова удоволствие, което никое момиче не е изпитвало досега.... Та, да се върнем към двамата Учиха...
Мечтата на Итачи бе да опита да пави секс с момче, защото искаше да усети тръпката. Да види дали е по- голяма насладата, отколкото когато се чука с момиче. Не, че беше обратен, просто истинктите и желанията на бисексуалният мъж... И точно в този момент тялото му се беше възбудило при вида и облеклото на брат му. Кръвта му бушуваше в него и искаше да докосне стегнатото и мускулесто тяло на Саске. Да усети устните му по кожата си и дъхът да го гали възбуждащо. Да усети членът му вътре в... Мислите му бяха прекъснати от Саске, който безразлично го гледаше.
- За какво мислиш, брат ми? Да не мислиш за някоя мадама?- подсмихна се той, а Итачи леко се смути. Как щеше да каже на брат си, че в този момент не мислеше за момиче, а за него. За мекият му език и че копнееше да захапе зърната му. Дългокоското отново се беше замечтал.
- От надървеният ти член ми става ясно, че мислиш за нещо възбуждащо, така че кажи и на мен, защото толкова съм загорял... Много ми се ебе няко...- заекна Саске, защото Итачи се изправи и отиде до прозореца. Вдигна си главата към небето. Гледаше облаците как се движеха по него и образуваха различни фигури. Изведнъж те се подредиха в ликът на Саске и по- големият Учиха изтръпна. Усети как членът му още повече се вдърви и щеше да се пръстне.
- "Какво да направя? Дали да го направя или не? Но, той е толкова секси и ... Ммммм... Възбуждащ..."- в този момент се появиха двама малки Итачковци. Единият беше ангелче, а другият дяволче.
- Какво чакаш Итачи, направи го?- запита го дяволчето, но ангелчето веднага се обади.
- Не Итачи... Не бива... Та той ти е брат... Избери си някой друг, но не и него...- Учихата започна да се двоуми. Червеният Итачи видя, че ще загуби и реши да използва хитрост.
- Той е толкова готин... Секси... Устните му толкова сочни и влажни... Ммммм... Не те ли възбуждат... Ръцете му- силни и груби... А, членът му... Ммммммм...- Итачи се умсихна.
- Да, така е...- каза на глас той, а брат му се стегна и запита.
- Какво ти става бе, брат ми? На кого говориш?- но Учихата не му обърна внимание.
- Не Итачи, не се поддавай на дявола...- опита се да го вразуми ангела Итачко, но без успех. Той вече беше обгърнат от мислите си и желанията за брат си.
- Неееее.- извика англечето и изчезна. Остана само дяволчето и то му каза.
- Давай Итачи... Атакувай жертвата си...- усмихна се и изчезна. Тогава Итачи запита брат си.
- Саске... Отколко време не си ебал момиче?- брат му още повече се смути, но отговори на въпросът му.
- Еми има - няма ден и половина... Защо?- сатанинската усмивка на дългокоското се появи върху лицето му.
- И сега много ти се чука, така ли?- Саске се излегна на дивана и каза.
- И питаш.... Искам да опъна няко...- отново неможа да продължи изречението си, защото Итачи вече беше пред него и го гледаше с кърваво червените си очи. Оглеждаше го, все едно искаше да му изпие всяка капка кръв в тялото му и да си прави с него каквото поиска. По- малкия Учиха си беше ококорил очите и не разбираше какво иска брат му. Опита се да се отдръпне назад, но нямаше къде да иде. Беше затиснат и пътищата му за бягство отдавна бяха затворени. Тогава итачи се наведе достатъчно, за да може устните му да са близо до ухото му.
- Значи ще получиш това, което искаш, малки ми братко... Само не се дърпай, защото не искам да те нараня.- подшушна му той, а дъхът му погали нежната кожа на Саске. Тръпки пробягаха по тялото му и някакво страхотно чувство се появи в него. Итачи усети това и мръдна главата си малко по- надолу. Тогава безсрамно облиза вратът му. Саске се скова и не мърдаше дори. Това беше толкова не очаквано от него, че брат му наистина го беше изненадал. Но едно беше чудното за него. Вместо да изпитва отвръщение и да му се гади, в тялото си той усещаше желание... Желание за плътта на момче... За плътта на собственият си брат...
- Ний... - сан.- едва промълви Саске, а Итачи тихо каза.
- Хареса ти, нали...?- малкия Учиха се опита да свърже думите си в изречение, но така и не успя. След няколко секунди се опомни и си сложи ръката между него и брат си. Итачи се усмихна на безпомощният опит на малкото си братче да го спре, но знаеше, че и той го иска, колкото него. Затова отново го подразни.
- Отпусни се, Саске... Няма да боли... ще бъда нежен...- Саске още повече се ококори от думите му.
- Но...- изведнъж тялото му се скова и видя кърваво червените очи на Итачи да го гледат прежадняли. Тогава дългокосият си спусна ръката по гърдите му и я спря на изпъкналото му от възбуда зърно. И наистина тялото му толкова много желаеше насладата, която Итачи му предлагаше, че не можеше да се стегне и да му откаже. И двамата бяха чували от момичета, колко бяха добри в леглото и как ги възбуждали. Как всички искали още и още. И скоро щяха да научат...
- Ще ми позволиш ли, малки ми братко...?- запита Итачи и облиза перверзно устните си. След това си спусна езикът по ръката му и когато стигна до пръстите, облиза средният му пръст. Саске изтръпна още повече и членът му се размърда под късите му панталони. Тогава дългокосия засмука пръста му и го вкара в устата си. Това наистина беше върхът на черешката за Саске. Членът му вече беше станал твърд и доста надървен. Изстена несъзнателно и това подлуди брат му. Итачи плъзна устните си по пръста му и го извади от устата си. В следващата секунда си беше сложил ръцете на потникът на брат му без ръкави и го скъса. Мускулите на Саске изпъкнаха на вън, а стегнатият му корем беше толкова сексапилен, също така плочките му бяха добре оформени. По- малкия Учиха реши да си го върне, като с едно ловко движение се изправи и застана зад брат си. Тогава го хвана за кръста и си сложи ръката на членът му. Започна да го масажира нагоре-надолу, а Итачи не спираше да стене от наслада. Саске се усмихна и забърза темпото на ръката си. Това просто подлудяваше дългокоското и го караше да потрепва. Кожата му настръхна, което показваше, че е възбуден. Саске хвана с една ръка гърба на тениската му и на секундата я разскъса. Беше решил да бъде лош с брат си и да го накаже за тези грешни мисли, които беше породил в него. Спря си движенията, обърна брат си към себе си и го целуна. В първият момент Итачи не беше очаквал точно това от него, но после отвърна на целувката му и езиците им се сплетоха един в друг. Телата и на двамата Учиха потрепваха и не издържаха на насладата, която взаймно си създаваха. Този път Итачи си спусна ръката и започна да доставя удоволствие на брат си, но Саске си сложи ръката на неговата и я спря. дългокоското го погледна учудено, а Учихата се усмихна дяволски и му заповяда.
- Съблечи се!!!- все едно заповядваше на ония момичета, които му се предлагаха. Итачи веднага разбра, че брат му иска да бъде лошия и се засмя.
- Добре, щом ти искаш да си лошият във филма, така да бъде...- тогава си махна ръката от членът му и се одръпна от тялото му. Сложи си ръцете на панталоните си и ги събу. Не носеше белю... Защо ли...? Хд Членът му се показа на бял свят и се надигна нагоре. Вените му изпъкваха, а безцветната течност по п*енисът му добре показваше възбудата му. Саске хвана членът на брат си и започна да го възбужда. Итачи стнеше и едва си задържаше ерекцията. Той започна да вика.
- Мммммм... Саске... Толкова е хубаво.... Ощеее...- но по- малкият Учиха отново спря и блъсна брат си напред. Итачи падна върху дивана, но преди да предприеме, каквото и да било движение Саске вече беше върху него. Махна си набързо късите панталони и неговитя член се показа. И на двамата Учиха мъжествата им бяха големи и дебели. И двамата горяха от възбуда и желание... Желание за плътта на другия, но какво ще се случи... Ще разберете в следващата част ХД...
Върнете се в началото Go down
daniloved1
Модератор
Модератор
daniloved1


Posts : 83
Points : 756
Join date : 02.01.2011
Age : 31

ItaSasu yaoi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ItaSasu yaoi   ItaSasu yaoi EmptyНед Яну 09, 2011 10:11 pm


Върнете се в началото Go down
 
ItaSasu yaoi
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [коментари] ItaSasu yaoi

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фикове БЪЛГАРИЯ :: ФенФикшън :: ФенФикшън-
Идете на: